Kvepalai internetu – kokybiški aromatai už priimtiną kainą

Kvepalai, naudojami nuo seniausių laikų, yra ne tik moterų ir vyrų pasitikėjimo savimi elementas, bet ir jų įvaizdžio dalis. Retas kuris šiuolaikinis žmogus visiškai nesikvepina. Juo labiau kad kvepalai šiandien prieinami ne tik aristokratams, turtingiesiems, bet ir visiems, norintiems skaniai kvepėti. Nauja kvepalų pardavimo niša – internetas, kur parduodami kvepalai pigiau ir kur kas paprasčiau nei prekybos centruose ar specializuotose parduotuvėse. 

Kvepalai-internetu

Kodėl internetu pigiau? 

Kvepalai internetu parduodami pigiau dėl to, kad pardavėjams nereikia mokėti už patalpas prekybos centruose. Jos paprastai labai brangios. Be to, nekainuoja ir personalo išlaikymas. Užtenka vos kelių specialistų, padedančių klientams sudaryti užsakymus, jei kyla neaiškumų, ir juos išsiųsti pageidaujamu adresu. Dėl šių priežasčių kvepalai internetu suteikia pirkėjams galimybę įsigyti patinkančių produktų pigiau ir greičiau. Jums nereikia prieš šventes brautis per minią prekybos centre, laukti ilgose eilėse pasistatyti automobilį ar dar blogiau – važiuoti viešuoju transportu pirkti dovanų lietui lyjant. 

Šimtu procentų originalūs 

Kartais žmonės įtariai žiūri į kvepalus internetu. Jie svarsto – galbūt pigus kvepalai yra prasti? Nors firminiai ženklai tie patys kaip parduotuvėse, bet gal internetu parduodamos klastotės? Pardavėjai sako, kad klientai gali būti visiškai ramūs. Visi kvepalai yra 100 procentų originalūs. Jų kokybę pirkėjai galės akivaizdžiai pamatyti, kai kvepalus pradės naudoti. Verta žinoti, kad originalus kvepalai išsilaiko ant kūno labai ilgai. Tad juos naudoti bus labai taupu. Dėl šios priežasties gerų kvepalų jokiu būdu nepatartina gausiai purkšti. Taip žmones pernelyg intensyviu aromatu atstumsite. O ir gerus kvepalus išnaudosite kur kas greičiau, nei norėtumėte. 

Aromatas – pagal charakterį ir užsiėmimą 

Didžiausias kvepalų, perkamų internetu, minusas – nėra galimybės jų pauostyti. Jei norite pirkti kvepalus sau, kuriuos jau seniai naudojate, problemų nekils. Nebus rūpesčių ir tuomet, kai pirksite kvepalus artimiesiems, kurie turi mėgstamą kvapą ir nenori jo keisti. Tačiau renkant dovanų naujus kvepalus, juos uostyti būtina. Mat visi vyriški ir moteriski kvepalai labai skiriasi. Vieni jų saldūs, kiti gaivūs, treti – intensyvūs, ryškūs. Kaip ir moteriški, vyriski kvepalai taip pat yra labai įvairūs. Visus juos reikia derinti prie žmogaus charakterio, įvaizdžio, darbo pobūdžio. Juk biure dirbančiam vadybininkui netiks itin stiprūs kvepalai, kuriais aplinkinius kolegas jis erzins ir trukdys jiems dirbti. Tačiau menininkai visai neblogą įspūdį gali padaryti, atsinešdami su savimi į susitikimą neįprastą, originalų aromatą. 

Išsirinkti – realybėje 

Taigi, perkant naujus kvepalus sau ar kitam asmeniui dovanų, verta prieš pirkimą juos pauostyti parduotuvėje. Juk ši paslauga – nemokama. Pasakykite konsultantei, kokio tipo kvepalų reikėtų, kuo užsiima žmogus, kuriam kvepalai perkami. Ji parinks maždaug tris variantus. Iš jų bus galima išsirinkti labiausiai tinkantį aromatą. Tačiau verta žinoti, kad kvepalai visai kitaip kvepia, papurkšti ant popierinės juostelės, ir ant žmogaus kūno. Per dieną jie skleidžia vis kitokį kvapą, mat yra sudaryti dažniausiai iš trijų sluoksnių. Bėgant laikui, kiekvienas jų atsiskleidžia vis naujai. Taigi tai, koks aromatas jausis ant jūsų kūno, ant kito jis greičiausiai truputį skirsis. Tiesa ta, kad net tie patys kvepalai visiems kvepia skirtingai. Išrinkti kvepalus kitam žmogui – gana sunki užduotis. Džiugina bent tai, kad jų įsigyti galima pigiau nei eilinėse parduotuvėse. 

Moterys vyrams renka tai, kas patinka joms 

Įprastai, kvepalai moterims yra svarbesni nei vyrams. Dėl to jos dažnai išrenka savo partneriams aromatus, kurie patinka labiau joms pačioms, nei vyriškiams. Tad šventėms patartina vyrus nustebinti tai, kas iš tikrųjų patiktų ir jiems. Juk kvepalai vyrams irgi svarbūs. Aromatas gaubia juos visą dieną. Tegul geri ir pigiau kainavę kvepalai pradžiugins šiais metais ne tik moteris, bet ir jų mylimuosius. 

 

2 thoughts on “Kvepalai internetu – kokybiški aromatai už priimtiną kainą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *