Klasikiniai roletai ima atsibosti?

Roletai nuo saulės – šiuo metu pagrindinis ir populiariausias pasirinkimas langams dengti. Kuo gi jie tokie puikūs? Tai būdas uždengti langą taip, kad į kambarį vistiek pateks dalis dienos šviesos, tačiau iš lauko pusės nebus įmanoma pamatyti, kas darosi viduje. Žmonės, gyvenantys pirmuosiuose daugiabučių aukštuose roletus perka net negalvodami. Nereikia manyti, kad roletai tokiu atveju tarsi apsauginės žaliuzės. Taip jokiu būdų nėra, nes pastarasis langų dengimo būdas labiau patartinas virtuvių ar paslaugų salonų langų izoliavimui nuo lauko, o kartu ir papildomai apsaugai sukurti.

Isores-roletai

Lietuvoje gausu roletus gaminančių ir montuojančių įmonių, todėl norint įsigyti naujus roletus, neturėtų kilti daug vargo. Visgi, reikia itin gerai apmąstyti, kokio stiliaus ar spalvų roletų Jums reikia. Vis dažniau pasigirsta nuomonių, kad roletus perka tik nuobodūs žmonės, esą roletų spalvų gama labai nedidelė, ir tai tiesiog kaip tapetai ant lango. O užuolaidų pasirinkimas ir įvairovė gerokai didesnė tiek spalvų, tiek formų atžvilgiu. Tiesa, kad roletų forma visada vienoda. Ne paslaptis, kad šį langų dengimo būdą mėgsta žmonės, siekiantys sukurti tvarkos įspūdį namuose arba įsirengę minimalistinį, griežtą interjerą. Nereikia neigti, kad roletų turbūt nesirenka žmonės, įrengę namus retro ar senovinio interjero motyvais. Tokiems žmonėms gal net praverstų markizės virš virtuvės langų. 

Visgi, jei nusprendėte pirkti roletus, nereikia galvoti, kad pasirinkimas tėra kelių spalvų atspalviai ir teks susitaikyti su niūria roletų išvaizda. Vis didėjant paklausai, didėja ir pasiūla, todėl daugelis tokių firmų kaip ZaliuzesKaune.lt ir kitos jau siūlo labai platų roletų pasirinkimą. Čia siūlomos ne tik įvairios zaliuzės, bet ir vasarą tokie populiarūs tinkleliai nuo vabzdžių. Patikimos firmos pasiūlymuose ne tik atspalviai, tačiau ir įvairiausi raštai, kuriuos galėsite priderinti prie savo kambario interjero. Roletų gamintojai atsižvelgia ir į maksimalistinio ar jaunatviško interjero megėjus, todėl be didelio vargo galite rasti roletų ryškiomis spalvomis. O norintiems įrengti vaikų kambarį – platus pasirinkimas roletų su įvairiausiais paveikslėliais. Taigi kambarys jokiu būdu nebus niūrus. Atvirkščiai – sukursite itin jaukų ir žaismingą vaikų kambario stilių, kuriuo atžalos liks tikrai patenkintos.

Roletai – nėra paprasčiausias langų dengimo būdas. Tačiau jis tikrai naudingas ir stilingas. Šiandien galite įsigyti pačių įvairiausių rolėtų savo langams. Didelėje spalvų ir tekstūrų pasiūloje priimtiną pasirinkimą sau ras kiekvienas. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *