Lėktuvų bilietai internetu – patogiausias būdas įsigyti kelionę

Keliauti į užsienį atostogoms arba savaitgaliui darosi ne tik populiaru, bet ir labai paprasta. Vietoje vizito į kelionių agentūrą, kelialapio pirkimo, kelionės planavimo smarkiai iš anksto dabar pakanka kompiuterio, poros paspaudimu pele ir lėktuvų bilietai internetu jau jūsų rankose. Belieka susikrauti daiktus ir lėkti pasitikti naujų įspūdžių!

Kuo tokia patogi šį paslauga? Pirmiausia tuo, kad yra taupomas pirkėjo laikas. Dabar nusipirkti skrydžio bilietus galima netgi per 5 minutes, likusias nuo pietų pertraukos darbe. Įvairios interneto svetainės siūlo įsigyti tiek lėktuvų bilietus, tiek jau sukomplektuotas keliones. Kelionės paieškoms patys galite pasirinkti jums patogų laiką – ar ryte prie kavos puodelio, ar vakare, kai vaikai jau užmigdyti, ar savaitgalį, kai yra daugiau laisvo laiko – bilietų pirkimo internetu sistemos veikia visą parą, visą savaitę. 

Antras naudingas dalykas, dėl ko lėktuvų bilietai internetu yra puikus pasirinkimas – jie dažniausiai būna pigesni nei perkant iš kelionių agentūrų. „Medžioti“ nuolaidas yra talentas, padedantis sutaupyti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų litų. Gauti pigiau lėktuvų bilietus internetu galima įvairiomis progomis – tai gali būti ir artėjančios didžiosios metų šventės, didžiulės nuolaidos naujo skrydžio maršruto pristatymo proga, arba tai gali būti tiesiog likusios paskutinės trys ar penkios vietos lėktuve. Tereikia užsisakyti skrydžių bendrovių siūlomus naujienlaiškius ir informaciją apie nuolaidas gausite tiesiai į elektroninio pašto dėžutę.

Trečia priežastis pirkti kelionės bilietus būtent internetu – patogumas. Juk įsigydami kelionę tokiu būdu išvengiate ilgos kelionės į bilietų pardavimo taškus, stovėjimo eilėse, negalėjimo atsiskaityti kortele arba kitų nepatogumų. Viskas, ko reikia, norint patogiai išsirinkti kelionę – kompiuteris su interneto ryšiu ir galiojanti banko kortelė. Suvedate savo duomenis, kortelės numerį, patvirtinate užsakymą ir jau po poros minučių jūsų elektroninio pašto dėžutėje jau guli kelionės bilietai, kuriuos lieka tik atsispausdinti ir pasiimti su savimi, vykstant į oro uostą. 

Dabar, kai įsigyti kelionės bilietus yra šitaip paprasta, sunkiau yra išsirinkti, kur keliauti. O apsisprendus belieka tik susirasti pigiausius bilietus internetu ir keliauti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *