Namų vėdinimas su rekuperacine sistema

Handyman checking the speed of air ventilation with measuring tool on the white wall background

Šiandieniniame pasaulyje mes visi galvojame apie modernius, funkcionalius ir energiją taupančius namus. Didelis dėmesys statant namą dabar yra skiriamas atsinaujinančiai energijai ir šiuolaikiškai mechaninei vėdinimo sistemai su šilumos atgavimu. Tai padeda ne tik geriau rūpintis savo sveikata, bet ir prisideda prie ekologijos vystymosi.

Plačiau apie vėdinimo su rekuperacine sistema privalumus

Svarbiausias rekuperatoriaus namuose ir visos sistemos įrengimo privalumas yra tas, kad ji teigiamai veikia gyventojų būseną ir savijautą. Mes nuolat kvėpuojame tuo pačiu oru namuose, žinoma, kad oras būtų kuo gaivesnis – atidarome langus. Nepaisant to, lauko oras nėra toks švarus ir gaivus, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Naudojant modernią mechaninę ventiliaciją su rekuperatoriumi, namuose galimi efektyvus oro mainai, neatidarant langų. Pro šilumokaitį praeinantis oras vasarą yra atvėsinamas, o žiemą pašildomas. Dėl to mes patys namuose galime reguliuoti optimalią temperatūrą.

Efektyvus oro filtravimas

Dulkės, smogas, nešvarumai yra vienos iš pagrindinių plaučių ligų ir alergijų priežasčių. Vis daugiau žmonių, dėl to, kad oras namuose yra žemos kokybės, ypač žiemos metu, serga įvairiomis bei kartais gana sunkiomis ligomis. Mechaninė ventiliacija su namuose sumontuotu rekuperatoriumi leidžia namuose ne tik pakeisti orą nauju, bet ir kruopščiai jį filtruoti. Oras praeina per rekuperatoriuje esantį šilumokaitį ir filtruoja jį, kad jis būtų kuo švaresnis. Sistema užtikrina, kad ore nebūtų alergenų ir kitų kenksmingų medžiagų.

Įrenginio valdymas

Svarbiausia, kad rekuperatorius pagal poreikį sureguliuoja į namus „tekančio“ oro kiekį. Net jei lauke pučia labai stiprus vėjas, į vidų nepateks per daug oro. Jei norima didesnės ventiliacijos – galima nustatyti aukštą oro mainų diapazoną. Puiku yra tai, kad įrenginį galima visiškai kontroliuoti pagal individualius gyventojų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *