Nuomojami mikroautobusai – patogus sprendimas šeimos kelionei

mikroautobusu nuomaArtėjanti vasara – pats metas pradėti galvoti apie atostogas su šeima. Pasirinkimų čia yra daug – galite ramiai leisti laiką namuose, keliauti prie Baltijos jūros, užsisakyti kelialapį su „viskas įskaičiuota“ viešbučiu arba leistis į pažintinę kelionę automobiliu. Pastarasis sprendimas yra vienas optimaliausių, užtikrinantis gerai praleistą laiką ir dovanojantis daug įspūdžių. Nuomojami mikroautobusai šiuo atveju yra vienas praktiškiausių variantų, leidžianti pamiršti bet kokius rūpesčius dėl vietos trūkumo bagažui ir užtikrinantis kelionės patogumą.

Jaukios atostogos su šeima

Kelionės su šeima suartina šeimos narius ir leidžia mėgautis visiems priimtinu laisvalaikiu. Planuojant tolimesnę išvyką į užsienio šalis, galima aplankyti kiekvienam nariui svarbias vietas, pvz., galbūt tėtis nori aplankyti muziejų, mama – pasivaikščioti po miesto gatveles, o vaikai – pašėlti pramogų parke? Tiesa, kad kelionė būtų sklandi ir maloni, būtina iš anksto susidėlioti jos planą ir numatyti, kur ir kiek laiko ketinate praleisti. Jei į atostogas leidžiatės automobiliu, žinoma, nuo suplanuoto grafiko galite ir nutolti, tačiau bendrosios gairės vis tiek turėtų išlikti.

 

Patogi kelionė su automobiliu

Pagalvokite, kiek laiko ketinate praleisti kelionėje, užsisakykite nakvynės vietas ir pirmyn į kelią! Nors į kelionę galima leistis ir nuosavu automobiliu, daugelis šeimų sutiks, kad lengvoji transporto priemonė nėra tinkama ilgoms kelionėms, ypač tuomet, jei kartu keliauja ir maži vaikai, kuriems reikalingi įvairūs daiktai. Galiausiai, šeimos bagažas užima gana daug vietos – juk į kelionę reikia pasiimti ir atsarginių drabužių, maisto, buities reikmenų. Natūralu, kad mažame automobilyje viskas gali netilpti arba net ir tuo atveju, jei daiktai yra sutalpinami, keliauti yra gan nepatogu, kadangi prireikus vieno daikto, tenka iškraustyti beveik visą mašiną.

Kur kas racionalesnis sprendimas – naujų, techniškai tvarkingų mikroautobusų nuoma, maksimaliai sumažinanti bet kokius kelionėje laukiančius rūpesčius. Kadangi vis daugiau bendrovių nuomoja automobilius Kaune ir kituose Lietuvos miestuose, išsirinkti nuomos bendrovę tikrai nebus sunku. Tiesa, verta iš anksto pasidomėti nuomos sąlygomis ir kainomis, pvz., jei keliaujate į užsienį, kokie kilometražo limitai yra taikomi (daugelis bendrovių numato, kad per dieną galima nuvažiuoti iki 500 km), kokios nuomos kainos siūlomos ilgalaikei nuomai, kokios garantijos jums suteikiamos ir t. t.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *