Populiariausi akinių rėmeliai: madingos spalvos ir formos

akinių rėmeliaiSkaisčiai šviečianti saulė ragina atitrūkti nuo darbų ir vis daugiau laiko praleisti lauke, artimų draugų apsuptyje. Tiesa, galvodami apie pramogas, negalime pamiršti ir čia slypinčių pavojų, kurių vienas aktualiausių – mūsų akims pavojingi ultravioletiniai saulės spinduliai. Kad jaustumėtės gerai ir patogiai, jums bus reikalingi kokybiški akiniai nuo saulės. Be to, stilingi akinių rėmeliai išryškina gražiausius mūsų veido bruožus ir pabrėžia individualų stilių. Nors paprastai minėtasis pirkinys pasirenkamas individualiu apsisprendimu, stilistai teigia, kad galima išskirti ir aktualiausias akinių rėmelių dizaino tendencijas.

Šią vasarą dominuoja švelnios pastelinės spalvos ir minimalus akinių dizainas, kuris kalba apie paprastumo grožį. Stilistai teigia, kad ramūs atspalviai siejami ir su nerūpestingu įvaizdžiu, išsivadavimu nuo varginančių rūpesčių. Be to, ryškių spalvų rėmeliai reikalauja kur kas atsakingiau parinkto drabužių garderobo, neretai – ir papildomų aksesuarų. Tiesa, negalima paneigti ir kitos šio sprendimo pusės – optikos salono darbuotojai teigia, kad nemaža dalis pirkėjų pirmenybę skiria ryškių spalvų rėmeliams, teigdami, kad toks pasirinkimas padeda pabrėžti jų asmenybės individualumą.

Ieškantiems išskirtinumo ir nebijantiems eksperimentų siūlome sugrįžti prie katės akių formos rėmelių. Tiesa, šią vasarą tradiciškai elegantiška forma įgauna naujų futurizmo akcentų ir atsisuka į jaunatviško stiliaus pirkėjus. Nepilno rėmo konstrukcijos įvaizdžiui suteikia daugiau modernumo, o itin platus spalvų pasirinkimas atitiks išrankiausių klientų lūkesčius. Naujausias stilistų sprendimas – apvalios formos „katės akiniai“. Atskirą grupę sudaro sportinio tipo akinių rėmeliai, rekomenduojami aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams, vertinantiems greitą ritmą ir nepriklausomybę. Išskirtinumo suteiks kelių spalvų sportiniai rėmeliai, siejami su aukštomis ambicijomis ir veržlumu.

Naujausios mados tendencijos nepaliks abejingų ir klasikos mėgėjų. Pirkėjų pamėgti modeliai šiemet tapo dar išraiškingesni, tačiau pernelyg nenutolstantys nuo subtilaus įvaizdžio. Visionexpress optikos salono darbuotojai teigia, kad ypatingas dėmesys rodomas aukštos kokybės medžiagų rėmeliams, rankų darbo produkcijai. Tiesa, šis pasirinkimas reikalauja didesnių investicijų. Klasikiniai rėmeliai paprastai puošiami neutraliomis spalvomis: ruda, auksine, juoda ar smėlio. Šiemet didesnio dėmesio sulaukė balti ir šviesūs atspalviai, suteikiantys lengvumo.

Kad būtumėte tikri pirkinio kokybe, rinkitės patikimą optikos saloną, kuriame galėsite išbandyti skirtingų gamintojų akinių modelius. Čia dirbantys specialistai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje. Be to, daugeliui akinių suteikiama ilgalaikė garantija, todėl naujuoju pirkiniu džiaugsitės ne vienerius metus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *