Ratlankiai pagal automobilio markę

ratlankiai R15Prieš dvidešimt metų Lietuvos keliais beriedančios mašinos “avėjo” skardiniais ratlankiais, kuriuos buvo bandoma paslėpti po nesėkmingai turėjusiu vaizdą pataisyti “dangčiu”. Vėliau R15 ar R16  ratlankiai atidirbo kaip prabangaus aksesuaro simbolis. O štai dabar meistrams ne naujiena ratlankiai R20 ar R22 skersmens. Tačiau auksarankiai perspėja, kad ratlankiai turėtų būti renkami pagal automobilio markę, o vaikymąsis milžiniškų ratlankių mados gali atnešti nemenkos žalos. Šiandien, aptarsime vienus populiariausių R15 ratlankius.

Ratlankiai R15 Skoda internetu

Škodų savininkai dažniausiai renkasi R15, R16 ar R17 ratlankius. Daugeliui markių reikia keturių tvirtino taškų su 108 tarpais tarp skylių. Norint, kad ratlankiai būtų aukščiausios kokybės reiktų vengti skelbimų iš privačių asmenų, ramiau paieškoje orientuotis pagal – “ratlankiai R15 4×108 internetu” – įvestį. .

Ratlankiai R15 Opel internete

Praktiškai visiems opeliukams tinka standartiniai R15 arba R14 ratlankiai. Priklausomai nuo automobilio markės – keturių arba penkių tvirtinimo taškų. Dažniausiai būna plieniniai štampuoti, skardiniai visiems, kuriems mašina ir taip asocijuojasi su prabanga, bei lieto lydymo – geriausia kas pasiekė mūsų dienas.

Ratlankiai R15 vw internete

Volkswagen, žinoma, priklausomai nuo markės, tačiau dažniausiai puošiama R13 ratlankiais. R15 ratlankiai būna penkių tvirtinimo taškų su 110 tarpais tarp skylių – ratlankiai R15 5×110 internetu.

Kad ir kokiai markei rinktumėte ratlankius būtina ant vienos ašies dėti vienodus ratlankius ir padangas su vienodu protektoriumi.  Renkantis lengvo lydinio ratlankius reikėtų nepersistengti dėl jų pločio. Daugelis renkasi kaip galima platesnes padangas ir ratlankius, kad tik šie tilptų ratų arkose. Vėliau tenka nustebti dėl gerokai pasunkėjusio vairo. Jeigu pasirinksite per siaurus – efektas bus analogiškas.

Dar vienas patarimas – Norint atskirti originalų ratlankį nuo neoriginalaus apžiūrėti jo vidinę pusę. Jeigu yra įspaudas su šalies gamintojos pavadinimu, ratlankis turėtų būti originalus.

Kodėl patogu pirkti R15 internetu? Ratlankiai R15 klaipeda internetu galite apsipirkinėti visą parą, netrukdomai pasidomėti atsiliepimais. Taip pat todėl, kad internetas gali paisūlyti pačią geriausią kainą ir aukščiausią kokybę.  Jūs su pirkiniu gausite gamintojo sertifikatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.