Kaip pasiruošti baidarių plaukimui?

baidarių nuomaVasaros metu daugelis mūsų prisimena vandens pramogas, kurios žiemą Lietuvoje būna gana apmirusios. Daugelis sutinka, kad būtent maudymasis ir yra labiausiai vasarą reprezentuojantis dalykas. Baidariuagentura.lt – galimybė pajusti tikrą vasaros alsavimą. Baidarės – viena smagiausių pramogų, kurią pabandžius norisi vėl ir vėl kartoti. Juolab, baidarių nuoma kainuoja nedaug, o ir mūsų šalyje beveik kiekviename rajone siūloma po trasą.

  1. Speciali mankšta prieš plaukiant baidarėmis nėra būtina. Labai dažnai akcentuojama, kad baidarės puikiai tinka net ir fiziškai pasyviems asmenims. Visgi, jeigu bent kelis vakarus prieš apšilsite rankas – nuo to blogiau nebus.
  2. Būtinai pasidarykite sąrašą daiktų, kurie Jums bus reikalingi stovyklaujant ir tuo pačiu plaukiant baidarėmis. Dažniausiai plaukimas trunka net kelias valandas, tad nieko keisto, kad žmonės įsideda maisto bei geriamo vandens.
  3. Turėkite su savimi telefoną ir būtinai įsirašykite numerį asmens, kuris nuomoja baidarę. Jeigu iškils kokie nors nesklandumai – tokiu atveju galėsite susisiekti ir jis patars kaip Jums reikia elgtis vienoje arba kitoje situacijoje.
  4. Įvertinkite, kokie orai Jūsų laukia. Saulėta diena tikrai nebūtina, kad plaukimas baidarėmis būtų smagus. Kartais papildomo žavesio suteikia lietus. Žinoma, svarbiausia pasiruošti tinkamą aprangą, kad nebūtų nemalonu irkluoti šlapiais drabužiais ir paskui turėtumėte ką persirengti.
  5. Dėl viso pikto rekomenduojame įsidėti vaistų, kadangi kai kuriems asmenims nuo ilgo laiko irklavimo padeda skaudėti raumenis. Paprasčiausiai neverta kentėti.
  6. Būtinai išsiaiškinkite, kokie baidarės priedai yra galimi. Plaukiant su mažais vaikais tai ypač aktualu, kadangi daugelis nori, jog vaikai jaustųsi saugiai. Šiuo metu siūlomos ir šeimų baidarės, kurios leis smagiai praleisti laiką irkluojant kartu vienoje baidarėje.

Baidarių nuoma dažnai įvardijama kaip sportas, kuris sukelia priklausomybę. Jeigu nežinote, kaip šiemet poilsiausite ir neturite daug pinigų – tokiu atveju baidarės Jums puikiai tinka. Nuomokite tik iš žinomų ir legaliai dirbančių vietų, kurios užtikrina, kad suteiks visą informaciją ir tuo pačiu nuomos tik kokybiškas baidares.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *