Vyriška piniginė – ideali dovana

universali dovana vyrui

 

Visi žinoma, koks malonus švenčių laukimo jausmas. O vienas įsimintiniausių momentų šventės metu – tai dovanų įteikimas, gavimas ir išpakavimas. Tuo metu, kiekvienas, bent iš dalies, virsta mažu vaiku, Kalėdų rytą nekantraujančiu sužinoti, kas ten, po eglute.

Kaip parinkti tinkamą dovaną vyrui? Kažką, kas jam reikalinga, kasdien naudojama, ir ką pats žmogus ne visada prisiruošia nusipirkti? O ką, jei tai – nauja vyriška piniginė? Tai tikrai universali dovana vyrui, patikėkite…

Nauja piniginė – daugiau nei naujas daiktas

Nėra nieko liūdnesnio kaip sena, apdriskusi piniginė, traukiama iš kelnių užpakalinės kišenės. Tačiau piniginė naudojama kasdien, žmogus prie jos pripranta, dažnai net nepastebi, kad ji sena, apsitrynusi, prigrūsta nebereikalingų kortelių, Kazachstano tengių ar kuro talonėlių.

Kodėl vyriška piniginė – ideali dovana? Nauja piniginė – tai ne tik naujas daiktas. Tai – galimybė stabtelėti, susimąstyti, revizuoti savo gyvenimą – atsikratyti senų nuolaidų kortelių iš nebeveikiančių parduotuvių, užsilikusių Lenkijos zlotų ar kitų beverčių daiktų. Galbūt, ir senų įpročių. Atsinaujinti ir įvesti tvarką  – tiek piniginėje, tiek gyvenime.

Ir žinot, tas jausmas, kai išvynioji šiugždantį popierių, o tada – odos kvapas, elegantiška išvaizda, švaros ir naujumo pojūtis…

Piniginių tipai – kokia piniginė tinkamiausia?

Ketinate dovanoti piniginę? Piniginių yra pačių įvairiausių. Jos skiriasi savo forma, dydžiu, spalva, net paskirtimi, nes naudojamos ne vien pinigams laikyti. Keletas dažniausiai pasitaikančių piniginės variantų:

  • Vidinės švarko kišenės piniginė, kurioje laikomi nesulankstyti banknotai, banko kortelės, vairuotojo dokumentai. Tai klasikinis modelis skirtas rimtiems, save vertinantiems vyrams. Jose nebūna vietos monetoms. Nes kam tokiems vyrams monetos?
  • Dažnai naudojama dvigubai perlenkta piniginė, kurioje banknotai sulenkiami. Tokiose piniginėse yra vietos monetoms.
  • Būna ir trigubo lenkimo piniginių banknotams, monetoms, banko kortelėms ir šiaip nesuskaičiuojamam kiekiui įvairiausių smulkmenų.

Pagalvokite apie žmogų, kuriam perkate dovaną. Kam jam reikalinga piniginė – įsidėti vairuotojo pažymėjimui, asmens tapatybės kortelei ir kredito kortelei Visa Gold? O gal tai žmogus, kuris į piniginę sutalpina „pusė gyvenimo“ – Norfos, Maksimos ir kitų prekybos centrų lojalumo korteles, tvarkingai suguldytus dyzelinio kuro talonus, registruotų laiškų kvitus ir kruopščiai suskaičiuotus centukus?

Pirkdami piniginę, įvertinkite asmens, kuriam ją dovanosite, charakterį, gyvenimo būdą ir jo poreikius.

Nauja vyriška piniginė – kasdieninis priminimas apie jus

Piniginių yra pačių įvairiausių, todėl galite rinktis tiek pagal modelį, tiek pagal kainą, tiek pagal medžiagą (tvirto audinio, dirbtinės arba natūralios odos).

Svarbiausia, piniginė nedūlės kur nors spintoje, bus kasdien naudojama ir kasdien primins apie jus. Vyriškospiniginės.lt naujienos kaip tik rašo apie tai, kaip pasirinkti būtent tą vienintelę… piniginę 😉

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *