Akumuliatoriniai įrankiai: ir kiekvienas gali būti meistru!

įrankių parduotuvėKalbant apie vyrus, nejučia mintyse ima skambėti: „Jurgeli, meistreli…”. Neprivaloma savarankiškai gebėti pastatyti namą nuo…iki, tačiau bent patys elementariausi vyriški darbai turi „ištirpti” antrosios pusės rankose: nėra nieko blogiau nei mėnesį burbėti dėl nepakabinto naujo šviestuvo ar iškritusios durų rankenas. Pasiteisinimai, jog plikomis rankomis nieko nepadarysi, o įsigyti reikiamų įrankių nėra laiko, šiandien atrodo daugiau nei juokingi. Negana to, jog dažname didesniame mieste įrankių parduotuvė įsikūrusi vos ne ant kas antro kampo, visa reikiama amunicija prieinama internete – ne tik patogu, bet neretai pigiau nei tradicinėse prekybvietėse. Taip pat galima įsigyti akumuliatorinius įrankius, gerokai pagreitinančius darbų atlikimą bei reikalaujančius kur kas mažiau fizinės jėgos.

Įrankiai su integruotu maitinimo šaltiniu tampa rimtais konkurentais įprastiems mechaniniams tiek mėgėjiškam meistravimui, tiek ir profesionaliam darbui. Pagrindinis jų privalumas – neribota judėjimo laisvė, tad darbai gali būti atliekami nesvarstant, ar pakaks laido ilgio. Dažna įrankių parduotuvė siūlo platų akumuliatorinių įrankių asortimentą – pradedant paprastu gręžtuvu ir baigiant smūginiu gręžtuvu ar perforatoriumi (dažna moteris tikrai nežino, kam pastarasis skirtas, bet supranta, jog su šiuo įnagiu rankose vyras tampa kur kas naudingesnis namuose).

Klausimas, kaip nesuklystant įsigyti akumuliatorinius įrankius, gali kilti ir vyrams. Ir ne tik meistravimo pradžiamokslį „krimsti” pradedantiems. Neužtenka žinoti, kokią funkciją kuris prietaisas atlieka. Tiek tradicinė, tiek virtuali įrankių parduotuvė gali pasiūlyti platų pastarųjų asortimentą. Ką daryti?

  • Nebijoti konsultuotis su specialistais.

Pripažinimas, jog kažko nežinai, dažnam vyrui prilygsta nusižeminimui. O ypač kalbant apie meistravimą! Racionalus patarimas: šiuo atveju vertėtų spjauti į savo principus ir akumuliatorinius įrankius įsigyti tik po konsultacijos su specialistu, kuris rekomenduos optimaliausią variantą konkrečiu atveju.

  • Neteikti pirmenybės žemiausiai kainai.

Iš pažiūros identiškas įrankis skiriasi tik kaina? Neskubėkite argumentuoti, jog už vardą neketinate permokėti. Akumuliatoriniai įrankiai perkami ketinant juos naudoti ilgą laiką, deja, pigūs kinietiški variantai dažnai šio pageidavimo nėra pajėgūs išpildyti. Tuo tarpu žinoma, ilgametę patirtį turintį įrankių gamintoja daug dėmesio skiria produkcijos kokybei ir suteikia jai garantiją.

Negana to, reikia išanalizuoti įrankių charakteristiką: kaina gali slėpti skirtingą įkrovimo trukmę, galingumą, įtampą ir panašiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.