Gėlių pristatymas: į namus gerai, internetu – dar geriau

Kada paskutinį kartą sulaukėte savo antrosios pusės skambučio, kurio pirmas žodis prasidėjo M raide (myliu, mielasis ir pan.)? Gėlės į namus – toks raktažodis turėtų nuskambėti galvoje, norint sulaukti minėto tipo skambučio.

Kas jau kas, bet gėlės moteris jaudina nemažiau nei vyrus galingi automobiliai. Skirtumas tas, kad gėles internetu galima užsakyti kasdien vis kitas, ko su automobiliais daryti nepavyktų.

Geliu-pristatymas12

Tačiau kodėl taip yra? Daug mokslininkų yra tyrę magišką moterų trauką žieduotiems augalams ir praktiškai visų jų išvados yra tuo pačiu ir skirtingos, ir panašios. Panašios dėl to, kad visi tarsi susitarę teigia, jog netikėtai gautos gėlės į namus maloniai nustebina dailiąją lytį dėl jos prigimties. Skirtingos dėl to, kad turbūt nėra dviejų visiškai vienodų versijų – jeigu japonai galvoja, kad moterims gėlių pristatymas yra mažiau aktualus ir jos mėgsta jas išsirinkti pačios, prancūzai gali kategoriškai prieštarauti teigdami, kad užsakytos gėlės internetu (žinoma, galbūt telefono skambučiu, bet svarbiausia – atgabentos kurjerio), atvežtos į bet kurios moters namus, suminkštins jos širdį iki plunksninės pagalvės lygio. Bent jau tam kartui.

Ar tulpės, rožės bei kiti žieduoti augalai yra tinkamas dalykas siekiant atleidimo, paslaugos, o ne tik norint netikėtai nustebinti? Atsakyti sunku. Vargu ar merginos širdis po paties iškrėstos kiaulystės suminkštės nuo trijų tulpių, atgabentų paties stovint tarpduryje. Gėlės internetu šiuo atveju būtų geresnis pasirinkimas – pašaliniam žmogui jas pristačius, tikimybė teigiamai nustebinti dailiosios lyties atstovę yra didesnė.

Bet ir čia vieningos nuomonės teigti negalima – šis procesas pernelyg priklauso nuo žmonių ir juos supančios kultūros tipo. Kaip minėta anksčiau, požiūris į gėles yra skirtingas Azijoje, Europoje ir kituose žemynuose. Galbūt japonai (tiksliau – japonės) ir kiti rytiečiai dar nepatyrė jausmo, kurį gali suteikti netikėtas gėlių pristatymas?

Beje, o ar žinojote, kad tulpių tėvynė yra toli gražu ne Olandija? Šios valstybės pirkliai ankstesniuose amžiuose aktyviai veždavo šių gėlių daigus iš… Izraelio! Nyderlanduose šių gėlių populiarumas augo geometrine progresija, tulpėmis buvo užsėta begalė parkų ir po truputį ji įgavo netikslų tulpių šalies pavadinimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *