Medinės grindys

medinės grindysNuo neatmenamų laikų mediena visada buvo viena populiariausių ir mėgstamiausių statybinių medžiagų. Šiais laikais tai ne išimtis, ji plačiai naudojama tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Medinės grindys dominuoja daugelio iš mūsų namuose ne be priežasties. Šičia pateiksiu keletą pagrindinių medinių grindų privalumų.

Be abejo pradėsiu nuo to keisto medinių grindų suteikiamo jaukumo ir šilumos pojūčio aplinkai ir Jūsų būstui. Manau visi esate pastebėję, kad užėjus į kambarį kur dominuoja medinės grindys pasijuntame jaukiai ir maloniai. Taigi puikiai žinote, kad vaikščioti ant medinių grindų, nesvarbu tai parketlentės ir kokia kita medinė danga, yra gerokai maloniau ir jaukiau. Todėl dauguma žmonių grindų dangą renkasi būtent medinę. Statybinė mediena iš kurios gaminamos medinės grindys yra kruopščiai atrenkama ir patikrinama ar yra pakankamai tvirta, yra džiovinama keletą kartu, kad drėgmės lygis medienoje neviršytų 20 procentų, ir mediena būtų aukščiausios kokybės. Sekantis medinių grindų privalumas yra jų patvarumas, atsparumas, bei ilgaamžiškumas. Jos yra gerokai atsparesnės aplinkos veiksniams, nei laminatas, kuris greit susidėvi. Medinių grindų būna įvairiausių rūšių, bet dominuojančios ir populiariausios yra medinės plaukiojančios grindys ir parketlentės. Plaukiojančios grindys pasižymi paprastu išklojimu ir puikia kokybe. Pasirinkę medines grindis Jūs taip pat išvengsite visus erzinančio dalyko, tai yra girgždančių grindų. Jų tvirtumas ir stabilumas užtikrina, kad eidami negirdėsite jokio garso ir nejausite bereikalingo diskomforto, ko neišvengtumėte pasirinkę laimantą.

Medinių grindų klojimas ir rinkimasis taip pat itin atsakingas darbas, todėl visada patartina pasitarti su kvalifikuotais tos srities specialistais, kurie Jums patars ar padės išsirinkti individualiai pagal Jūsų poreikius. Įrengiant pagrindo konstrukciją būtina vadovautis pateiktais nurodymais. Tarkim klojant plaukiojančias grindis, poros metrų plote negali būti didesnio, nei 3 mm banguotumo, taigi jei nesate profesionalai patiems tuo užsiimti nepatartina. Nedvejodami kreipkitės į suinteresuotus specialistus ir jie, atsižvelgdami į Jūsų poreikius padės Jums apsispręsti, kurią medinę grindų dangą turėtumėte rinktis.

Taigi medinės grindys yra gerokai pranašesnės lyginant su kitomis dangomis, tiek jaukumu ar suteikiamu prabangos įvaizdžiu, tiek ilgaamžiškumu ir patvarumu, ir aplamai kokybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *