Mikroautobusų nuoma Jūsų asmeninėms šventėms

mikroautobusų nuomaVestuvių, gimtadienių, jubiliejų, mergvakarių ar kitų asmeninių švenčių planavimas atima nemažai laiko. Seniau dauguma švenčių praeidavo sėdint užstalėje, tuo tarpu šiandien  vis populiaresnis darosi aktyvus laiko leidimas, noras aplankyti kuo daugiau vietų, tad transporto klausimas atsiduria dažnoje dienotvarkėje. Lengvieji automobiliai, kuriuose telpa keli žmonės, šiuo atveju nėra geriausias pasirinkimas. Išsigelbėjimu gali tapti mikroautobusų nuoma, suteikianti galimybę surengti šventę tiesiog ant ratų ar pasirūpinti svečių pristatymu į nurodytą vietą.

Standartiškai mikroautobuse telpa 8 keleiviai (neskaitant vairuotojo) – tai gali būti būsimi jaunavedžiai su artimiausiomis pabrolių ir pamergių poromis ar mergvakaryje pašėlti susirinkusios draugės. Kelionė į fotosesijos ar vakarinės dalies šventimo vietą, o gal tiesiog nerūpestingas važinėjimas per visą miestą tampa kur kas nuotaikingesnis ir įspūdingesnis, jei sėdima toje pačioje transporto priemonėje. Susidaužkite šampano taurėmis ir mėgaukitės nekasdieniška kelione!

Mikroautobusų nuoma tampa rimtu konkurentu limuzinų nuomos paslaugas siūlantiesiems. Ilgą laiką pastarieji buvo neatsiejama švenčių ir prabangos atributika, tačiau atėjo laikas rinką dalytis su mikroautobusais. Asmenys, nesureikšminantys perdėtos pompastikos bei vertinantys originalumą, su mielu noru sėdasi į šventiškomis dekoracijos išpuoštą išsinuomotą mikroautobusą. Šventės organizavimas pareikalauja nemažai lėšų, tad mikroautobusų nuoma, kuri yra pigesnė lyginant su limuzinais, ir šiuo atžvilgiu pelno pliusą.

Jei nusprendėte išsinuomoti mikroautobusą, metas apsvarstyti dar vieną klausimą: kas jį vairuos? Teoriškai tokią teisę turi pilnametis asmuo, įgijęs B kategoriją. Savaime suprantama, jog jaunikis ar mergvakario „kaltininkė“ sau svarbios šventės metu sunkiai įsivaizduojami prie vairo: vairavimas reikalauja visiško susikaupimo ir blaivios (visomis prasmėmis) galvos, kas šėliojančioje kompanijoje beveik neįmanoma. Galite ieškoti pasiaukoti sutinkančio draugo arba tiesiog nesutikti sau galvos ir pasinaudoti paslauga „mikroautobuso nuoma su vairuotoju“. Tokiu atveju reikės papildomai sumokėti už vairuotojo darbą (tarifai dažniausiai derinami individualiai). Tokį darbą dirbantys asmenys pasižymi ne tik gerais vairavimo įgūdžiais ir patirtimi, bet taip pat reikiamomis asmeninėmis savybėmis – komunikabilumu, geru humoro jausmu, paslaugumu, supratingumu, diskretiškumu. Jei dėl tam tikrų priežasčių vairavimą patikėti nusprendėte kažkam iš savo aplinkos rato, pasirūpinkite, jog būtų keliaujama saugiai, laikomasi Kelių eismo taisyklių. Išsinuomota transporto priemonė privalo būti prižiūrima, priešingu atveju klientui gresia materialinė atsakomybė.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *