Žingsniai, kaip gauti vartojimo paskolą

vartojimo paskola Nors jau ne kartą teko aiškinti, kaip teikiama vartojimo paskola, kartojimas yra mokslų motina, todėl ne pro šalį ir dar kartą pasitikrinti, kaip visgi yra teikiama ta vartojimo paskola. Štai žingsniai, kuriais sekant, zmones zmonems specialioje platformoje gali suteikti vieni kitiems paskolas.

Nuspręskite: ribą, sumą, greitį

Pirmiausia, dar prieš pradėjus ieškoti, kur čia suteikiama ta paskola is zmoniu, nustatykite sau kelias ribas. Kokia galėtų būti jūsų pinigų grąžinimo trukmė? Gal skolinsitės tiek, kad galite ir ilgai, ir greitai grąžinti. Ką labiau vertinate? Žinojimą, kad esate niekam nieko neskolingi, ar galimybę gyventi ne taip susispaudus, grąžinant pinigus nedidelėmis sumomis. O gal žinote, kad metų gale bus kažkoks jums reikšmingas įvykis ir norėtumėte iki tada būti viską grąžinę? Tai irgi geras motyvas, dėl kurio verta rinktis vieną ar kitą grąžinimo terminą. Galiausiai – suma. Kokio dydžio greita paskola jums reikalinga. Iškart numatykite sumą, o ne ją rinkitės pagal skaičiuoklės parodymus. Kadangi tada žinosite, kad pats ar pati nusprendėte, o ne pasidavėte pašaliniam spaudimui.

Išsirinkite skolintojus

Matysite, kad vartojimo paskola internetu teikiama Lietuvoje daugybės įmonių. Jų jau yra kažkiek ir užsidarę, nes ne visos išsilaikę. Tačiau pasirinkimas yra labai didelis. Nesirinkite tokios, kuri būtų tik viena iš daugelio. Rinkitės tą, pas kurią mazos palukanos, o gal ji lyderė savo srityje, o gal turi ypatingą skolinimo modelį. Pavyzdžiui, yra įmonė, kuri save vadina kreditų teikimo platforma tarp žmonių. Tai vieta, kur iškart galima pasiskolinti daug pigiau. Ne viskas ten laisviau. Mat svarbiausi reikalavimai, pagal kuriuos nustatoma, ar žmogus gali gauti paskolą, išlieka tie patys. Tai yra, žmogus gali skolintis, jeigu jam reikia paskolos nuo 18 metų, bet ne anksčiau. Jeigu jis turi pajamas, neturi blogos istorijos skolinimosi ir t. t.

Pildykite anketas

Taigi, išsirinkus vieną skolintoją, pildykite prašymus, anketas, siųskite savo duomenis. Taip yra teikiamos visos paskolos, kad ir kokį teikėją pasirinksite. Lietuvoje kaip tapatybės patvirtinimo ženklas yra laikomas prisijungimas prie elektroninės bankininkystės ir tam tikros informacijos palikimas ten, paprastai ya pervedamas vienas centas. Tačiau nemanykite, kad šie anketų ir registracijos formų pildymo darbai užtruks labai ilgai. Padarysite tai gana greitai, tik nesuklupkite kelyje.

Derėkitės, jeigu galite

Jeigu paskola imama iš minėtos tarpusavio skolinimo platformos, turite galimybę derėtis ir siekti geresnės savo kredito kainos. Kiekvienas gali pasiūlyti skirtingas palūkanas, o jūs, jeigu turite laiko, galite palaukti jums palankesnio investuotojo. Beje, tokių skolinimo platformų privalumas yra ir tai, kad nors ten veikia realūs žmonės, tačiau vartojimo paskola suteikiama žmonėms, kurie yra anoniminiai. Taip pat ir tas, kas teikia paskolą, išlieka anoniminiu. Gal jūs skolinatės iš savo darbdavio, laisvalaikiu investuojančio į paskolas, bet nei jis, nei jūs vienas apie kitą niekada nieko nesužinos.

Pasirašykite ir laukite pinigų

Galiausiai, kai jau bus įvykdyti ankstesni žingsniai, dar kartą patvirtinsite savo pasirinkimą. O tada lauksite, kada jums bus suteikta paskola. Ją gauti galėsite labai greitai, jeigu viskas vyksta darbo dienos metu. Pagal mūsų įstatymus, negalima teikti paskolų naktį, ne darbo metu, nes manoma, kad žmogus tada galbūt mąsto ne adekvačiai. Tiesa, pagal įstatymus taip pat gavus greitą kreditą galima jį per kelias valandas grąžinti be jokių papildomų mokesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *